Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v administratívnej budove v tesnej blízkosti centra Banskej Bystrice, Hurbanova ulica (park Janka Kráľa).

Cena: 6 Euro/m2 | 0,20 €

  Popis:
TOP Living ponúka na prenájom obchodno-kancelárske priestory v administratívnej budove v tesnej blízkosti centra Banskej Bystrice, Hurbanova ulica (park Janka Kráľa).

Umiestnenie: 200m od luxusnej štvrte Belveder, 150m od Mestského parku, 300m od výjazdu z diaľnice, Uvedená trojpodlažná budova bola kolaudovaná v roku 2002 a je postavená na parcele o veľkosti 313 m2.

V budove sú zavedené všetky inžinierske siete, vrátane kompletných počítačových a internetových rozvodov. Vybavenie budovy, možnosť maximálnej variability priestorov, skladových priestorov s možnosťou využitia nakladacej rampy, ako aj dispozícia parkovania veľkého množstva áut

Cena prenájmu: 6,50 eur/m2+energie+ DPH / mesiac

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás.
Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký 0908505201

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.
  Detail:
Mesto: Banská Bystrica
Ulica: Hurbanova
Veľkosť: 254 m2
Druh/Využite: obchod-kancelárie
Úžitková plocha: 254
Parkovanie: áno
Príjazd: asfaltová komunikácia
Forma vlastníctva: firemné
Stav: novostavba