3-i.byt 72m2-pôvodný stav-Rudohorská ul.

Cena: 139 000 Euro | 4 613,95 €

  Popis:
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt typ „U“ v pôvodnom udržiavanom stave s výbornou dispozíciou, nepriechodnými izbami a lodžiou.
Táto nehnuteľnosť kombinuje príjemné bývanie so službami dostupnými v blízkom okolí. Obľúbená dispozícia zabezpečuje ideálne bývanie pre rodinu. Základná občianska vybavenosť je dostupná v úzkom okruhu. Detské ihrisko len pár metrov od domu. Okrem toho poskytuje lokalita výborné možnosti aktívneho životného štýlu vďaka blízkosti Sásovskej doliny. K tomu sa pripája veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta prostredníctvom blízkej MHD.

Priestrannosť izieb a pôvodný čistý, udržiavaný stav dodáva bytu skvelý potenciál. S priestorom sa môžete dokonale vyhrať a tak ho pretvoriť na útulný domov.

V blízkosti bytového domu sa nachádza verejné parkovisko čo zaručuje dobré parkovacie podmienky.

POPIS BYTU:
- Vstupná chodba
- Praktická komora
- Obývacia denná izba
- Kuchyňa
- Kúpeľňa
- Samostatná toaleta
- Izba s lodžiou
- Spálňa

Poschodie: 2/12
Výmera: 72m2
1 x lodžia
Orientácia: V-S
K bytu prináleží priestranná pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

BYTOVÝ DOM:
Zateplený
Zrekonštruovaná strecha

CENA: 133000,-

OKOLIE:. Lokalita obklopená množstvom detských ihrísk.. Milovníci športu ocenia funkčný areál, či športoviská. Okolie ponúka plnú občiansku vybavenosť, od siete nákupných stredísk cez zdravotné stredisko, poliklinika, lekárne, pošta... Táto mestská časť Vás okrem občianskej vybavenosti a ľahkej dostupnosti, očarí aj svojou blízkosťou k prírode a lesom (Pánsky diel, Šachtičky, Sásovská dolina), čo dodáva na pozitívnom pocite z vášho nového bývania.

Neváhajte, odporúčame obhliadku !!!
Katarína Podhradská 0948 129300

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke.

  Detail:
Mesto: Banská Bystrica
Ulica: Rudohorská
Veľkosť: 72 m2
Úžitková plocha: 72
Poschodie: 2/12
Počet izieb: 3
Výťah: Áno
Vykurovanie: UK
Balkón/Lodžia: Lodžia
Pivnica: Áno
Parkovanie: Nie
Forma vlastníctva: OV
Typ stavby: Panel
Ohrev teplej vody: TUV
Stav: pôvodný