Veľkorysý 2-izbový byt 76m2 - 2x lodžia-Fončorda

Cena: 115 000 Euro | 3 817,30 €

  Popis:
V tichej lokalite, slepej ulici a s pekným výhľadom ponúkame prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta slnečný priestranný byt. Byt je v pôvodnom stave s výbornou dispozíciou, nepriechodnými izbami + dvomi lodžiami.
Priestrannosť izieb dodáva bytu skvelý potenciál. S priestorom sa môžete dokonale vyhrať a tak ho pretvoriť na útulný domov.

NÁŠ TIP Jednoduchou zmenou dispozície je možné tento dvojizbový byt ešte viac zatraktívniť (viď pôdorys ako inšpirácia) a vytvoriť z neho plnohodnotný 3-izbový byt..

POPIS BYTU:
- Vstupná chodba so špajzou
- Obývacia denná izba
- Kuchyňa s lodžiou
- Kúpeľňa
- Samostatná toaleta
- Priestranná izba s lodžiou

Poschodie: 8/11 s príjemným nerušivým výhľadom.
Výmera: 76m2
2 x lodžia
Orientácia: V-J, J-Z
K bytu prináleží murovaná pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.


BYTOVÝ DOM: Bytový dom je situovaný v slepej ulici štyroch bytových domov
Zateplený
Zrekonštruovaná strecha
Zrekonštruované spoločné priestory (schránky, elektrický vrátnik, vstupné vchodové dvere, dvere na medziposchodí...)

V bytovom dome sa nachádzajú dva priestranné výťahy.

Parkovanie: pred bytovým domom

OKOLIE:. Lokalita obklopená množstvom zelene. Blízky park lemujú detské ihriská. Milovníci športu ocenia funkčný areál, tenisové kurty, či športoviská. Bezproblémová pešia dostupnosť materskej školy, základnej školy, či gymnáziá robí túto lokalitu ideálnu pre rodinné bývanie. Okolie ponúka plnú občiansku vybavenosť, od siete nákupných stredísk cez zdravotné stredisko, plaváreň, plážové kúpalisko, kostol, pošta... Europa SC sa nachádza len na skok od bytového domu. Lokalita je bezproblémovo dostupná autobusovou, ale aj trolejbusovou mestskou hromadnou dopravu. Zástavka MHD sa nachádza len pár minút pešo od domu. Táto mestská časť Vás okrem občianskej vybavenosti a ľahkej dostupnosti, očarí aj svojou blízkosťou k prírode a lesom, čo dodáva na pozitívnom pocite z vášho nového bývania.

Neváhajte, odporúčame obhliadku !!!
Katarína Podhradská 0948 129300

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke.
  Detail:
Mesto: Banská Bystrica
Ulica: Šalgotarjánska
Veľkosť: 76 m2
Úžitková plocha: 76
Poschodie: 8/11
Počet izieb: 2
Výťah: Áno
Vykurovanie: UK
Balkón/Lodžia: 2x
Pivnica: Áno
Parkovanie: Nie
Forma vlastníctva: OV
Typ stavby: Panel
Ohrev teplej vody: TUV
Stav: Pôvodný stav