BUNGALOVY Dudince – Poľná ulica.

Cena: 96 000 Euro | 3 186,62 €

  Popis:
Dobrá poloha mesta Dudince a teplá stabilná klíma vytvárajú ideálne podmienky pre príjemný oddych, podnebím patria medzi oblasti s typickou nížnoteplou klímou, s najväčším počtom slnečných dní v Slovenskej republike. Mesto Dudince sa nachádzajú v čistom životnom prostredí bez exhalátov priemyslu, sú ideálnym miestom na rehabilitáciu a relaxáciu vzhľadom na kúpeľnú tradíciu mesta, počas 5 mesiacov v roku je otvorené verejné kúpalisko s minerálnou vodou.

Samotná výstavba sa nachádza v novobudovanej časti, na Poľnej ulici, ktorá je situovaná cca 10 min. od centra. Bude ju tvoriť 10 samostatne stojacích dvojdomov a 12 samostatne stojacích rodinných domov. Kolaudácia dvojdomov prebehne do leta 2019. Výstavba samostatne stojacích domov v súčastnosti prebieha.

POPIS DVOJDOMOV:

MATERIÁL:
Strešná krytina poplastovaný plech Ranila /Ruukki Maslen /, murivo tehla Heluz + zateplenie polystyrén, okná plastové s izolačným trojsklom , krov drevený zateplený .

INŽINIERSKE SIETE:
Vykurovanie: podlahové kúrenie, zdroj tepla tepelné čerpadlo vzduch-voda - Vaillant, vývod na pripojenie krbovej vložky
Ohrev vody: zásobníkový ohrievač 150l
Kanalizácia: verejná
Vodovod: verejný
Elektrina: 220W, prípojka na káblovú televíziu a internet

DISPOZÍCIA DVOJDOMOV.
Objekty sú prízemné bungalovy, dispozične sú navrhnuté ako dvojizbové počtom 8 a trojizbové počtom 12, so sociálnym zariadením ,technickou miestnosťou, drevenou terasou a státim pre dva osobné automobily s výmerou pozemkov od 242 m2 do 585 m2. Pôdorys domov k dispozícii v realitnej kancelárii.

Výstavba domov sa riadila praktickosťou vzhľadom na využitie každého priestoru . Cena bude zahŕňať odovzdanie stavby ako štandard: kuchynská linka, sporák, digestor, kúpeľňa umývadlo, sprchový kút/vaňa, WC, obklady, v izbách podlahy, interiérové dvere a vstupné plastové bezpečnostné dvere.

Kúpou domu si zaistíte stabilnú investíciu, nakoľko táto lokalita je veľmi vhodná na celoročné prenajímanie vzhľadom na kúpeľnú tradíciu mesta, je vhodné aj ako víkendové bývanie, ale samozrejme aj celoročné bývanie.

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke.
Cena: od 96.000,-€ závisí od úžitkovej plochy domu a výmery pozemku


Viac info Vám rada poskytne Anna Rosenbergerová Líšková

kontakt: 0905 577 305
  Detail:
Mesto: Dudince
Ulica: Poľná
Veľkosť: 65 m2
Úžitková plocha: 65
Výmera pozemku: 256
Počet izieb: 2
Vykurovanie: tepelné čerpadlo
Ohrev teplej vody: zásobníkový ohrievač
Pitná voda: vodovod
Odpadové vody: kanalizácia
Typ stavby: tehla
Balkón/Terasa: áno
Stav: novostavba