TOP Living: Murovaný rodinný dom Donovaly

Cena: 229 000 Euro | 7 601,41 €

  Popis:
TOP Living: Ponúkame na predaj murovaný a zateplený rodinný dom v tichej časti pri lese v obci Donovaly.

Ponúkaný dom je dvojpodlažný, pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek (apartmánov), ktoré možno jednoducho prepojiť v jeden celok. Každý apartmán má samostatný vchod, vlastnú kuchyňu, obývačku, 2 spálne, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC, balkón, vlastný elektrický merač a bojler na vodu. V každom apartmáne je navyše malá komora(príručný sklad). Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, rekreáciu alebo podnikanie. K domu prislúcha aj záhrada s altánkom (súčasťou altánku je aj záhradný domček na náradie), grilom, ohniskom a detským ihriskom, plus parkovacie miesta pre 3 autá. Prístup k domu je po asfaltovej ceste, ktorá je dobre udržiavaná aj v zime.

Úžitková plocha:150 m2
Zastavaná plocha: 92 m2
Pozemok: 350 m2
Vlastné parkovacie miesta pred domom (pre 3 autá).
Kanalizácia - verejná
Vodovod - verejný
Elektrina: 220V/380V
Plyn: nie je


Možnosti lyžovania na Záhradišti -vzdialené cca 10 minút chôdze, lyžovanie na Novej Holi je vzdialené cca 20 min. chôdze. V tesnej blízkosti je lúka a les. Ide o veľmi pekné, tiché a kľudné miesto.

Vhodné na bývanie , dvojgeneračné bývanie, prípadne na individuálnu celoročnú rekreáciu rodiny, aj ako rekreačné zariadenie pre firmu, prípadne na prevádzkovanie ako penzión, alebo sa dá v jednej časti bývať a druhú prenajímať a tak si pohodlne privyrábať

Pre bližšie informácie kontaktujte: Ing. Erika Ružbacká 0907 163 637

Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia.

Neváhajte, odporúčame obhliadku !!!!
  Detail:
Mesto: Donovaly
Ulica: Donovaly
Veľkosť: 350 m2
Úžitková plocha: 150
Výmera pozemku: 350
Počet izieb: 4
Vykurovanie: elektrické
Ohrev teplej vody: el. bojler
Parkovanie: pre 3 autá
Pitná voda: vodovod
Odpadové vody: kanalizácia
Typ stavby: murovaná
Balkón/Terasa: áno
Stav: kompletná rekonštrukcia